IPTV HD televize

IPTVje moderní platforma, která kromě sledování televizních programů nabízí i mnoho dalších služeb než klasická kabelová nebo satelitní televize. Jedná se o šíření televizního signálu pomocí internetového protokolu a tím se otevírá možnost poskytování dalších služeb, jako je online sázení na sportovní utkání během jejich sledování, objednávání pizzy z Vaší oblíbené restaurace a další služby.

IPTV poskytuje vysoce kvalitní televizní signál, který umožnuje sledovat vaše oblíbené programy ve vysokém HD rozlišení. Díky přenosu po optickém vláknu je zajištěna vysoká dostupnost a kvalita, takže už žádné kostičky nebo šum jako na satelitním přijímači.

Naše IPTV služba Vám umožňuje nejen pozastavit sledovaný program, ale i program přetočit na začátek a u vybraných programů umožnujeme sledování až 25h zpětně. Více zde.

Další výhodou IPTV je možnost nahrávání filmů (v základu 5h záznamu na 3 dny), které je nezávisle na sledovaném programu a umožňuje nahrávat i na více programech současně. Nahrávaný program je uložen na našem serveru a máte k němu přístup ze všech vašich set-to-boxů. Celá nabídka nahrávání.

Na podzim roku 2012 jsem také spustili plnohodnotný archiv pořadů vysílaných na stanicích ČT, Nova, Prima, celkem asi 8 TV kanálů. Spolu stím se spustilo i on-line vysílání bezmála 30 rádiích vysílajích na území ČR.

Aktuální počet programů v nabídce k 12.12.2012:
IPTV Mini - 59 TV kanálů (11 v HD, 1 v 3D)
IPTV Standard - 94 TV kanálů (13 v HD, 1 v 3D)
IPTV Max - 114 TV kanálů (21 v HD, 1 v 3D)

Ceník nabízených služeb

Vyberte si svůj balíček!

pdfIPTV Mini pdfIPTV Standard pdfIPTV Max

IPTV vysílání a kanály jsou provozovány společností Grape SC a.s.

Archiv aktualit

  • Banner
  • Banner