Internetové připojení

bezpecny-netPřipojte se do světa internetu pomocí optického kabelu a poznejte tak jeho neomezené hranice. U nás získáte kvalitní vysokorychlostní připojení za ceny běžných připojení.

Součásti dodávky je umístění WiFi vysílače u Vás doma. Získáte tím mobilitu a se svým chytrým smartphonem nebo notebookem se připojíte kdekoliv v domácnosti, jediným omezením Vám tak bude životnost baterie v zařízení.

Jako první okrese Žďár nad Sázavou a celkově jako pátí v Kraji Vysočina jsme 12.3.2012 získali značku "kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET". Tato značka je udělena po splnění daných kritérií z hlediska bezpečnosti poskytovaného připojení, školení uživatelů a aktivnímu předcházení rizik, které se na internetu skrývají. Svým klientům jsme schopni zastit bezplatné poradenství a proškolení o rizikách internetu, poskytnout připojení blokující nevhodné stránky, tzv. Dětský internet, aktivní zabezpečení počítače pro děti s upozorněním rodičů v případě nebezpečí a další věci naplňující myšlenku bezpečného internetu.

Archiv aktualit

  • Banner
  • Banner